Březen 2012

Spoilers//About-Meredith

15. března 2012 v 21:39 | Delena¤_¤
Nějaké info o Torrey DeVitto? Zůstane ještě ve Vampire Diaries?
Můžeme potvrdit že Torrey je ještě pořád viděna na natáčecím place v Atlantě ( kde se natáčí seriál ), takže to je pro její fanoušky jedině dobré znamení.

No, upřímně - Meredith moc fanoušku nemá.
Ale to všechno se změní - věřte mi. Meredith totiž není jen psychopat ( a dokonce není ani ten záhadný sériový vrah !! ). Také má srdce a city - a to vše uvidíme ve čtvrteční epizodě ( která bude jen tak mimochodem nejspíš nejlepší z celé třetí série ).

Happy-B Day Daniel

14. března 2012 v 21:09 | Delena¤_¤
Přejeme Danielovi Všechno nejlepší k narozeninám
Ať oslavý krásný 36-tý narozeniny! :)

Fotky-z-natáčení//3x20

14. března 2012 v 20:59 | Delena¤_¤
417343_345768728798692_106345739407660_944680_175490704_n

Herci-TVD//Photoshoot//PaleyFest

14. března 2012 v 17:49 | Delena¤_¤
430093_342684825768715_117081104995756_931718_2070403843_nSONPár//3-Kolo//Vyhlášení

12. března 2012 v 18:49 | Delena¤_¤
AnnElfwind - Ryosuke Takahashi/Takumi Fujiwara.............2
Flowerska - Damon a Elena.................10
Ivka - Klaus & Caroline.................4
avonlea - Bella a Edward.................8
IvčaSammet - Seth Cohen a Summer Roberts............2
patina - Aria Montgomery + Ezra Fitz..............11
V tomto kole vypadávají dva s nejmenším počtem hlasů!
Vypadávají: AnnElfwind a IvčeSammet!
Gratuluji postupujícím!
Další kolo bude: 14.3

Spoilers//Zap2it

11. března 2012 v 18:59 | Delena¤_¤
Je pravda, že v současné době se hledají herci, kteří budou ztvárňovat rodiče Gilbertových. Samozřejmě, jsou to adoptivní rodiče Eleny (a Jeremyho biologičtí!), kteří zahynuli při autohavárii na mostě "Wicker Bridge" ještě před pilotní epizodou. Po získání prostředků je tento most v procesu obnovy, což nás zavede k velkému odhalení, které určitě oživí Eleniny vzpomínky.
Fanoušci mohou očekávat flashback (pohled do minulosti) do noci, kdy zemřeli. Stefan se snažil zachránit Eleninýho otce, ale Grayson naléhal, aby místo něho zachránil Elenu. Jak už informovalo EW, herci absolvovali kurz potápění kvůli scénám pod vodou. Ale Nina Dobrev (Elena / Katherine) již takový kurz má za sebou, takže to určitě zvládne bez problémů.

Určitě se dozvíme něco nového o Eleniným tehdejším životě, což ovlivní náš pohled na Mystic Falls v současné době.
"Velmi důležité pravidlo, kterým se řídíme, když vyprávíme příběh je: nevracejme se zpět v čase pokud to nezmění nynější život postav. Budeme se muset podívat na to, co dokážeme z této minulosti odkrýt tak, aby to změnilo současnost. "Říká Julie Plec.

"Pokud se někdy ukáže, že Eleniny rodiče nejsou mrtví ... budou pravděpodobně v duchu odpočívat na Havajské pláži a seriál povede někdo jiný." Ujišťuje nás Julie. "Její rodiče jsou mrtví a byla to lidská nehoda a tragédie. Noc, kdy ji Stefan vytáhl z vody a zachránil jí život byla začátkem jejich milostného příběhu, takže bych se určitě chtěla vrátit do té noci a dozvědět se o ní více. "

Co se týče jiných flashbacků-můžeme vám slíbit, že v nich uvidíme Jeremyho ještě před koncem této série, ale nemůžeme vám zaručit, že ho uvidíme i v současnosti. Neumíme si plně představit jak se chce Steven R. McQueen (Jeremy) přetransformovat opět do 14-letého chlapce, ale Jeremy byl tehdy dost na dně, takže pouze kouzelný make-up zakryje fakt, že je z něj už muž.

Snažili jsme se zjistit něco o scénách Matt / Elena, ale zatím se nic oficiálně nepotvrdilo, ale v nějaké doufáme.

Pokud jde o zbytek spoilerů - buďte opatrní. Po internetu koluje mnoho nepravdivých informací (a údajný "zdroj blízký CW produkci" jim ani náhodou blízký není.) Nechceme abyste vkládali své naděje do něčeho (nebo se začali bát, že nějaká postava zemře), což se nikdy neodehraje.

Můžeme vám říci toto: Když nám Michael Trevino (Tyler) řekl, že Tyler, Klaus a Caroline nebudou nikdy tvořit skutečný trojúhelník, je zřejmé, že ještě neobdržel scénář k dalším epizodám! Tyler se vrátí zpět výrazným způsobem a jeho vztah s Klausem se radikálně změní. Právě teď jsme slyšeli, že srdce Caroline patří Tylerovi a to i přes okouzlujícího Klause, který se snaží získat její náklonnost. Ale Klaus nevypadá, že by se jen tak lehce vzdal.

Oh a chcete slyšet ještě o nějakém jiném milostném trojúhelníku?
Fanoušci Delena, nevzdávejte se naděje. Přestože Elena a Damon na tom právě teď nejsou nejlépe, vztah mezi nimi bude mnohem intenzivnější - pokud je to vůbec možné! Přestože opětovné přežití autonehody v ní může probudit nějaké city ke Stefanovi, čekají nás také silné a vášnivé scény s Damonem a Elenou.
Řekněme, že zatímco on se jí vzdává pro vyšší dobro, ona ještě není připravena nechat ho jít.


Spoiler//Five things about//3x16-1912

11. března 2012 v 18:50 | Delena¤_¤
1. Alaric má problém: Nebojte se, Alaricovi fanoušci, váš oblíbený učitel přes den/lovec upírů v noci není mrtvý. Na začátku epizody se Alaric probudí za mřížemi. Co se týče Meredith střílející na něj na konci epizody, řekneme jen, že to nebyl sen.

Fanoušci učitele dějepisu se mohou těšit, protože zjistíme něco víc o Alaricově životě před tím, než přišel do Mystic Falls, včetně informací o čase stráveném na Duke. Zdá se, že nejen bratři Salvatorovci mají zajímavou minulost.

2. Elena na stopě: Jedna z našich oblíbených scén v této epizodě je právě rozhovor mezi Elenou a Mattem, kteří stráví téměř celou epizodu hraním si na Sherlocka a Watsona (budou pátrat). V jedné scéně Elena prozradí její city k oběma bratrům, čímž budou diváci moci do ní nahlédnout a také city k Mattovi, který k ní ještě něco cítí.Tato epizoda je perfektně napsaná, takže volejte slávu Julie Plec.

3. Pokrevní bratři: Chyběly vám hluboké a smysluplné scény mezi Stefanem a Damonem, které neměly nic společného s Elenou? Tak se připravte na kouzlo této epizody, protože je celá o vztahu bratrů Salvatorových. Když se s nimi setkáme v 1912, nemluvili spolu přes 50 let a zlehčovali bychom to, kdybychom řekli, že vztah mezi nimi je jen napjatý. Pokud jde o současnost, Damon se snaží pomoci svému malému bratrovi s jeho sebeovládáním, což vede k nejlepším Damonovým hláškám. Ale teď vážně, nestřílejte vždy, když Damon řekne něco zábavného, vtipného, úžasného, protože skončíte v nemocnici.

4. Pro shipperov: Ok, víme, že bychom měli dát nějaké info i Delena a Stelena fanouškům, takže tady to máte: Elena bude mít jednu důležitější scénu i se Stefanem i s Damonem, ale myslíme si, že scéna se Stefanem bude mít větší emocionální dopad na postavy a na pár skupin fanoušků.

5. Odhalení: Sériový vrah z Mystic Falls bude odhalen! Ano, vraždící ďábel jedoucí po členech Rady má spojení s flashbacky v 1912. Opakujeme: Jeden z našich nejoblíbenějších zvratů vůbec. Je to velmi dobré.

Zdroj:daily-vampirediaires.blog.cz

Promo-Fotky//3x18//The-Murder-Of-One

11. března 2012 v 17:40 | Delena¤_¤
3x18_019